Úvod » Poděbradský pohár

Spartak Pečky v HC Tsunami Nymburk (Poděbradský pohár 2014/15 o 1. až 6. místo 4. kolo)

publikováno 10.02.2015

Spartak Pečky v HC Tsunami Nymburk  7:10 (3:3, 4:5, 0:2)

Branky : Fery 4, Negy 3, Petris, Béďa, Týlák

Povinné vítězství, jež se v tomto duelu očekávalo, se rodilo ze začátku dle předpokladů. První problémy se dostavily až za stavu 3:1, kdy se najednou podařilo Spartaku otočit kormidlem zápasu na 4:3 v jejich prospěch. Jejich tým ukázal jistý progres oproti zápasům v první části sezóny a nebezpečně kontroval na akce tsunamských. Skóre se ve druhé třetině často měnilo, avšak důležité bylo až to na konci tohoto dějství, protože ve třetí třetině se gólová přestřelka zastavila a náskok z druhé třetiny umožnil Tsunami kontrolovaně dokráčet k vítězství.

Ne.  1.2.  18:00 15. 76 Spartak Pečky - HC Tsunami 7 : 10 3:3/ 4:5/ 0:2 So.  31.1.  19:45
So.  7.2.  12:15 77 HC Pátek - HK Kocouři 0 : 4 0:2/ 0:2/nedohráno Ne  15.2.  20:15
So.  31.1.  17:30 78 HC Hokejky - HC Hornets 5 : 2 1:1/ 1:0/ 2:1 Ne.  1.2.  20:15