Úvod » Poděbradský pohár

HC Tsunami Nymburk v HC Kocouři Svatbín (Poděbradský pohár 2014/15 o 1. až 6. místo 19. kolo)

publikováno 31.03.2015

HC Tsunami Nymburk v HC Kocouři Svatbín   9:5 (3:1, 1:2, 5:2)

Branky: Hrobař 2, Týlák 2, Fery 2, Kořen, Negy, Duřťák

Zápas mnoha zvratů a nakonec bláznivého finiše vyšel lépe Tsunami. Od začátku zápasu se hrálo vyrovnaný souboj plný emocí a složitých situací pro rozhodčí. V polovině první třetiny dostal za urážku rozhodčího hostující hráč desetiminutový trest a tsunamští toho využili, třetinu vyhráli 3:1. Ve druhém dějství byl k vidění opět nelítostný souboj a šance na obou stranách, Kocourům se podařilo snížit na jednobrankový rozdíl. Úplný obrat se jim podařilo dokonat 12 minut před koncem, kdy se dostali do vedení 5:4, co ovšem předvedli poté se dá nazvat jedině kolapsem. Nejprve se podařilo srovnat Ferymu, následně Hrobař parádní kličkou přelstil obránce a otočil kormidlem opět na stranu Tsunami. Naprosto rozhození Kocouři inkasovali ještě třikrát a probrali se až minutu před koncem, kdy měli možnost trestného střílení, které se jim ale nepodařilo proměnit. Po zápase přišel ze strany Kocourů ještě protest za neoprávněný start brankáře Tsunami (Mára byl na dovolené, chytal Váňa), který byl logicky zamítnut a zůstává pouze otázka, jaké "zbraně" Kocouři ještě použijí pro změnu výsledku, jelikož na ledě jim to opět nevyšlo a nebylo to kvalitou brankáře, který inkasoval pět branek a jehož start byl v souladu s pravidly, ale jejich kolapsem v posledních deseti minutách.

Ne  8.3. 11:30 19. 88 Spartak Pečky - HC Hokejky 6 : 9 2:1/ 2:3/ 2:5
So  7.3.  13:00 89 HC Pátek - HC Hornets 5 : 6 3:1/ 2:1/ 0:4
Ne  8.3.  20:15 90 HC Tsunami - HK Kocouři 9 : 5 3:1/ 1:2/ 5:2