Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Poděbradský pohár

HC Pátek v Tsunami Nymburk (Poděbradský pohár 2014/15 o 1. až 6. místo 21. kolo)

publikováno 31.03.2015

HC Pátek v Tsunami Nymburk   5:3 (2:2, 1:0, 2:1)

Branky: Negy 2, Duřťák

První mečbol týmu HC Tsunami zůstal promarněn. Po dobrém vstupu do utkání se projevila absence několika hráčů a postupem času tahali tsunamští za kratší konec. Sice se jim ještě ve třetí třetině podařilo vyrovnat na 3:3, ale následně dostali v oslabení branku na 3:4 a o několik minut později přišla i pojistka v podobě dvougólového vedení pro HC Pátek, se kterým už si Tsunami nedokázalo poradit i přes míchání se sestavou. Nezbývá než doufat v nápravu v posledním utkání ročníku a to dohrávce proti neoblíbenému soupeři HC Hornets, kde tsunamským jakákoliv výhra zajistí vítězství v ročníku díky lepším vzájemným zápasům s týmy se stejným počtem bodů.

Ne  22.3.  18:00 21. 94 Spartak Pečky - HC Hornets 2 : 23 0:7/ 1:7/ 1:9
Ne  22.3. 11:30 95 HC Hokejky - HK Kocouři 1 : 7 1:2/ 0:3/ 0:2
So 21.3.  13:00 96 HC Pátek - HC Tsunami 5 : 3 2:2/ 1:0/ 2:1