HC Tsunami v HC KLEN (2. kolo lahmb)

publikováno 24.10.2015 (aktualizováno 18.11.2015)

HC Tsunami v HC KLEN   8:3 (2:0, 3:1, 3:2)

Branky : Petris 3, ďa, Hrobař, Kořen, Kuba Drobný, Sparťan

Zápas, ke kterému přijelo pouze osm hráčů týmu HC KLEN byl hrán ve vysokém tempu a dobré kvalitě, až do dvou zbytečných vyloučení hostů, které Tsunami tvrdě potrestalo a ujalo se po první třetině vedení 2:0. Ve druhé třetině za stavu 3:1 byl jednomu z hostujících hráčů udělen dvouminutový trest za faul, poté ještě osobní trest do konce utkání za protesty a následně rozhodčí utkání předčasně ukončil po pokusu o jeho napadení. Hráč se sice přijel poté za své jednání omluvit, ovšem rozhodčí odmítl v řízení utkání pokračovat a tak se po dohodě s druhým rozhodčím utkání dohrálo již pouze s jedním. Po skončeném zápase proběhla debata o uznání výsledku na ledě, který nic nemění i pokud by byl výsledek pro domácí kontumován.