Úvod » Poděbradský pohár

TJ Český Brod v HC Tsunami (Poděbradský pohár 2015/16 6. kolo)

publikováno 27.11.2015 (aktualizováno 29.11.2015)

TJ Český Brod v HC Tsunami   7:4 (4:0, 1:3, 2:1) > po kontumaci pro neoprávněný start brankáře Českého Brodu 0:5

Branky: Duřťák 2, Fery, Kuba Drobný

Velmi nepodařený vstup do zápasu, kdy se Český Brod dostal do vedení 4:0 a to po přečísleních či zbytečných chybách, se již nepodařilo do konce utkání zlikvidovat. Ačkoliv se ve druhé třetině po promíchání sestavy podařilo snížit na jednogólový rozdíl a tlačit soupeře do jeho obranného pásma, tak jejich brankář doslova čaroval a i z vyložených pozic dokázal zabránit gólům. Naopak po prohraném vhazování se podařilo soupeři odskočit na rozdíl dvou branek a tím také skončila druhá třetina. Ve třetím dějství byl obraz hry podobný jako ve druhém, ovšem střelecká produktivita byla mizerná a podařilo se tedy pouze snížit na 5:4. Poté měl Český Brod přesilovku, kterou se mu podařilo využít a poslední gól zápasu při závěrečné power play zpečetil prohru Tsunami.