HC Hornets v HC Tsunami Nymburk (Poděbradský pohár 2015/16 12. kolo nadstavba)

publikováno 22.01.2016 (aktualizováno 28.01.2016)

HC Hornets v HC Tsunami Nymburk   7:5 (1:0, 3:3, 3:2)

Branky: Duřťák 3, Sparťan, Čenda

Odveta nedávného utkání z první části nabídla vyrovnané utkání, ovšem konečný výsledek je v tomto případě příznivější pro Hornets. Sršni v zápase lépe začali a hnali se za první gólem, což se jim ve druhé polovině první třetiny podařilo. Ve druhé dvacetiminutovce už obrany nefungovaly tak skvěle jako v první a tři góly pro oba týmy dávaly šance na zajímavý průběh v poslední třetině. K tomu už ale vlastně téměř nedošlo, protože tsunamští se zbytečnými chybami o šanci na zvrat připravili. Ať už to bylo hloupými fauly při vlastních přesilovkách či v závěrečném náporu za stavu 5:6, kdy se z brejku Horneti prosadili a tím dali výsledku konečnou podobu.