Odbory KOVO MB v HC Tsunami (5. kolo boleslavské ligy)

publikováno 26.10.2016

Odbory KOVO MB v HC Tsunami   4:3 (2:0, 0:2, 2:1)

Branky: Klába, Negy, Báštik

První třetina byla díky přesilovým hrám více v režii hráčů Odbory KOVO, ovšem ve druhé třetině se již aktivita přemístila na hole Tsunami. Po vyrovnání na 2:2 to bylo stále vyrovnané a ani po dokončeném obratu na 3:2 z pohledu Tsunami nehodili domácí flintu do žita. Necelých pět minut před koncem se jim podařilo z náhodné akce vyrovnat a poté dokonce v přesilovce otočit na konečných 4:3. Musíme ovšem podotknout, že to byla rozhodčími darována přesilová hra, jelikož hráč projíždějící brankovištěm byl podražený brankářem, což v tomto území není bráno jako faul. I přes necelé poslední dvě minuty power play se na kostce skóre nepohnulo...