HC Tsunami v HC Bradlec (10. kolo boleslavské ligy)

publikováno 03.12.2016

HC Tsunami v HC Bradlec   6:7  (1:1, 2:1, 3:5)

Branky: Negy 3, Klába 2, Fery

Zápas o průběžné vedení v soutěži se až do konce druhé třetiny vyvíjel pro domácí dobře. Kolaps začal s úvodním buly poslední části zápasu, kde obdržených pět branek během jedenácti a půl minuty zcela otočilo kormidlem utkání. Ze stavu 3:7 se ještě Tsunami podařilo stáhnout na rozdíl jediné branky, ale na dokončení obratu již nebyl čas. Pokud by se hrálo o pár minut déle, tak by se zřejmě minimálně urodila remíza, protože HC Bradlec byl v ten moment pod obrovským tlakem, ale čas byl proti tsunamským borcům, kteří si mohou za prohru svým několika minutovým selháním.