HC Tsunami v HC Březina (11. kolo boleslavské ligy)

publikováno 13.12.2016

HC Tsunami v HC Březina   5:4 po s.n. (3:2, 1:2, 0:0)

Branky: Klába 3 + roz. nájezd, Negy

Nepopulární soupeř pro HC Tsunami opět potvrdil svojí sílu a dokázal ukrást jeden bod domácím. HC Březina dlouhodobě trápí tsunamské borce a ačkoliv to po úvodních deseti minutách vypadalo při skóre 3:1 pro Tsunami, že bude tento zápas konečně jiný, nakonec se dlouhodobá vzájemná bilance potvrdila. V poslední třetině sice Tsunami řádně zatápělo pod kotlem, ale nedokázalo skórovat a zápas se rozhodoval až v nájezdech. Ty rozhodl hradbou v brance Pytlák, který neinkasoval ani jednou a jediným zásahem Klába, když před ním neuspěl Pšéňa, Negy a Báštik.