HC Katusice v HC Tsunami (3. kolo lahmb)

publikováno 20.10.2017

HC Katusice v HC Tsunami   7:5 (1:1, 2:1, 4:3)

Branky: Týlák 2, Petris, Pavel Tomek, Váca

Velmi kvalitní utkání ve kterém se oba týmy střídaly ve vedení. Nejdříve se povedlo Tsunami otevřít skóre, ovšem do konce první třetiny se stav ještě jednou změnil a to na 1:1. Ve druhém dějství se scénář opakoval, ovšem tým Katusic navíc v závěru přidal branku a ujal se vedení 3:2. To poté navýšil o další dvě branky v poslední části, nicméně Tsunamští nesložili zbraně a dokázali vyrovnat. K dokonalému obratu chyběla jedna povedená střela, která bohužel nepřišla a tak to byl tým Katusic, který si vzal vedení zpět a to cca pět minut před koncem. V závěrečné power play svou výhru potvrdil a gólový účet se uzavřel.