HC V-COM MB v HC Tsunami Nymburk (3.kolo lahmb)

publikováno 25.10.2018

HC V-COM MB v HC Tsunami Nymburk   5:7 (2:3,2:2,1:2)

Branky: Týlák 2, Hrobař 2, Petris 2, Velecháček

Tsunami muselo od osmé minuty dohánět dvogólové manko, jelikož začátek byl z jejich strany velmi vlažný. To se povedlo téměř okamžitě, kontaktní gól padnul do minuty od inkasovaného. Poté se hra přestěhovala na hokejky tsunamských borců a do konce třetiny se povedl obrat. Ve druhé třetině dokonce došlo k navýšení skóre na 5:2, avšak poslední minuta druhé třetiny se hrubě nevyvedla a bylo to opět pouze o gól. Ve třetí části se Tsunami povedlo odskočit na 7:4 a gól V-COMU v poslední minutě jenom kosmeticky upravil výsledek. Gólově se opět prosadil navrátilec Hrobař a spolu s Týlákem nasázeli soupeři čtyři branky!