HC Katusice v HC Tsunami (9. kolo lahmb)

publikováno 15.12.2018

HC Katusice v HC Tsunami   2:3 (1:0, 1:0, 0:3)

Branky: Negy 2, Petris

Malý zázrak na ledě nebo výborná šachová partie? Ať tak či onak Tsunami to zvládlo! Opět v osmičlené sestavě a navíc proti lídrovi soutěže. Ten šel do rychlého vedení a tím uchlácholen se čím dál více přizpůsoboval hře Tsunami. Když už to z jejich pohledu vypadalo na klidnou výhru, přišly dvě nenápadné samostatné akce od Negyho, Petrise a najednou bylo srovnáno. To stále scházelo odehrát deset minut a favorit se začal tlačit za vítězstvím. Při jednom vhazování v útočné třetině favorita se Negymu povedl husarský kousek a to tak, že při vyhození kotouče přes všechny čáry zamířil na domácí svatyni a k překvapení všech puk skončil v brance, když gólmanovi projel mezi betony. Následné minuty už se podařilo ubránit a platil výsledek 2:3