Odbory KOVO MB v HC Tsunami (11. kolo lahmb)

publikováno 15.12.2018

Odbory KOVO MB v HC Tsunami   6:4   (0:1, 0:1, 6:2)

Branky: Týlák 3, Petris

Aboslutni kolaps v poslední třetině! Po prvních dvou třetinách tým Tsunami i přes svoji střeleckou nemohoucnost držel vedení 2:0, poté si ovšem vybral velmi slabou chvilku. Nejprve po zbytečné ztrátě puku v obraném pásmu přišel kontaktní gól a za necelé tři minuty po střele od modré a teči hostujícího hráče i nešťastný vlastní gól. Při skóre 2:2 přislo další nevydařené střídání, ve kterém se poslednímu týmu soutěže podařilo skórovat hned dvakrát během půl minuty. Následně došlo ještě díky Týlákovi ke snížení na 3:4, ovšem další dvě branky podepsaly výhru outsidera